Tantrizmus, skrátene tantra, je jeden z hlavných prúdov indického náboženstva, ktorý má na svet sakramentálny pohľad. Zjednodušene povedané, verí, že každý jav je symbolom pre božiu skutočnosť a prostriedkom spasenia. V konečnom dôsledku je tantrizmus životná filozofia – súbor rituálov, textov, ktoré vyznávačom umožňujú dosiahnuť stav úplneho prebudenia sa, nájdenie túžby a radosti zo života. Je taktiež známe, že sa sústreďujú na životnú, teda sexuálnu energiu, v dôsledku čoho sa väčšina ľudí mylne domnieva, že tantra masáž je akýsi intímny rituál.

Príprava na tantra masáž - ilustračný obrázok

Tantra masáž a tantrické centrá sú tak často spojované a zamienané za erotické salóny. To je hlavný dôvod, prečo sa jej ľudia vyhýbajú, stránia a pohoršujú sa nad ňou. To je však veľká chyba! Hoc je pri tantrickej masáži obyčajnom (nie povinnosťou!) nahota, pretože ju tantrici chápu ako ľudskú prirodzenosť, zámerom tantrickej masáže je budovanie energie. Úplne uvoľnenie organizmu a mysle, navodenie vzrušenia relaxačnou hudbou, tlmeným osvetlením, vôňami. Je to cesta zmyslov a zmyselnosti – medzi masérom a klientom nedochádza k žiadnemu pohlavnému styku. To Vám tantrický salón Bratislava Tantra zaručuje rozkoš.

Logo Bratislava Tantra

V salóne pôsobia profesionáli, ktorí vždy vedia, čo robia. Pri nich sa budete cítiť komfortne a spokojne. Takzvané Tantra Ladies, osem krásnych mladých žien vo veku 19-26 rokov, Vás prevedú celým procesom masáže. V Tantra Team-e taktiež pôsobí sympaticky masér, ktorý sa špecializuje na masáž žien. Nakoľko neexistujú žiadne štandardy, každý masér ponúkne jedinečnú masáž. Isté veci však zostávajú nemenné. Masáž je pomalá, zmyselná a duchovná. Masér je po celý čas zainteresovaný, používa olej (na žiadosť zákazníka to ide aj bez neho). Masáž navodzuje pocit jednoty celého tela a zákazník si tak odnesie nezabudnuteľný zážitok.

Similar Posts