Príbehy BIG STAR.

Značka BIG STAR vznikla v roku 1979. Dnes ju môžeme považovať za poľskú značku, keďže svoje pôsobenie začala práve v Poľsku, kde ju v roku 2005 prevzali dvaja poľskí akcionári. Nápaditý názov BIG STAR sa stal veľmi chytľavým a dnes sú módne kúsky tejto značky obľúbené nielen v Poľsku, ale i v zahraničných krajinách. Pekné modely, zaujímavé strihy, zvučné a výstižné logo sa stali nástrojmi na získanie obľúbenosti nielen u mladej generácie. BIG STAR je v súčasnosti odevným reťazcom, ktorý má cez 250 predajní a neustále sa snaží napredovať aj v online svete.

Big star

Rok 2000 bol prelomových pre celý svet. Zlom tisícročí priniesol mnohé očakávania a zmeny nálad. Móda však ďalej napredovala. BIG STAR pripravilo v tomto období kampaň so známym fotografom Michelom Comtem. Jeho fotografie sa objavovali v časopisoch ako Vogue Italia, Interview alebo Vanity. Kampaň vyjadrená jeho fotografiami https://www.emimino.cz/diskuse/dokazala-byste-sama-utahnout-najem-301347/ dokonale odrážala to, akým smerom sa značka v tomto období rozhodla uberať v znamení priateľstva a slobody. V zmysle sloganu „Váš život. Vaše rifle.“

modelka v džínsoch

V roku 2014 prešla značka rebrandingom. Zmenila logo a vzhľad svojich obchodov, aby dokázala, že je modernou a rýchlo sa rozvíjajúcou firmou, držiac krok s aktuálnou dobou. Neustále sa zdokonaľovanie a napĺňanie potrieb svojich zákazníkov bolo úspešným a značka prerazila aj v online svete a v predaji v internetových obchodoch. Dnes už využíva mnoho tímov, ktoré pracujú na dodávaní džínsov, tričiek, mikín a ďalších kúskov oblečenia svojim klientom. I keď je BIG STAR najmä „národným bežcom“, teda obľúbená u poľských zákazníkov, našla si svoje miesto aj na zahraničných trhoch. Úspešne si ju môžeme prezerať a kupovať aj my na Slovensku. Predajne boli založené v Košiciach, Žiline a Prešove. Zákazníci z iných kútov našej krajiny však nemusia byť sklamaní. Všetky módne vychytávky od BIG STAR si môžu zadovážiť v online obchode Bigstarjeans.sk.