Zapojiť fantáziu a kreativitu pri inštalovaní osvetlenia v priestore sa s LED svietidlami https://www.ledprodukt.sk/63-led-panely-stropne-svietidla dá ľahko, sú to totiž svetelné zdroje, ktoré už svojim dizajnom a variabilnosťou nabádajú na využitie do moderných interiérov. Intenzitou svetla osvetlia aj nedostupné miesta, ktoré sa doposiaľ využívanými svietidlami osvetliť nedarilo.

led

LED osvetlenie sa dostalo do našich bytov, kancelárií, obchodných či administratívnych priestorov už pred pár rokmi a dnes je už takmer všade. Vymenili sme staré halogénové svietidlá za tento technologický vynález a sme s nimi maximálne spokojní. LED- ky sú totiž veľmi energeticky nenáročné, sú šetrné k životnému prostrediu, ich výkon je na veľmi dobrej úrovni a majú dlhú životnosť. Vyrábajú sa LED žiarovky, pásiky, trubice, reflektory a panely, všetky sú vybavené kvalitným čipom SMD2835, majú vysoký index podania farieb a ich inštalácia je veľmi jednoduchá.

LED panely sú jedným z množstva typov svetiel, určených na post hlavného osvetlenia, ich tenká konštrukcia umožňuje nainštalovať ich do sadrokartónových podhľadov pomocou klipov, ktoré sú na bočných stranách panelov. Predávajú sa spolu s napájacím zdrojom s 230V vstupným napätím, takže nie sú potrebné žiadne doplnkové komponenty, lebo zapojiť sa dajú do bežnej elektrickej siete. Svietidlá majú 150° uhol svietenia, adekvátne dokážu nahradiť 40W, 90W a tiež 120W žiarovky a na výber sú v tvare štvorca alebo kruhu.

digital-led-strip-lights-2103022_640

Typ slim LED panela má svoje výhody v celkom jednoduchom zakomponovaní do priestoru, kde sa stane neviditeľný, takže nenaruší celkový dizajn interiéru, ale svoju funkciu splní na 100%. K dispozícii sú tri druhy bielej farby: neutrálna, teplá a studená. Každá z nich je určená pre iný druh činnosti, ak chcete relaxovať, výbornou voľbou je teplé svetlo, pri športovaní a iných aktivitách si zvoľte studený odtieň a neutrálna biela je vhodná všade. LED panely s týmito vlastnosťami určite oceníte v kuchyni, šatníku, jedálni alebo v kúpeľni a podobne. Ušetria vám energiu a vytvoria atmosféru, ktorú si vy budete želať.

Similar Posts