Je asi zbytočné pýtať sa, či mužom záleží na ich sexuálnej kondícii a respektíve na tom, aby si ju dokázali udržať a byť takmer vždy „dostupní“. Totiž vieme, že pod telesnú a psychickú kondíciu sa podpisuje veľa faktorov, rovnako ako za následný výkon v posteli. Veľa mužom je známa situácia, v ktorej aj napriek tomu, že chceli, tak jednoducho nemohli, pretože ich penis bol proti a nejavil známky života. V niektorých situáciách sa im zas nepodarí udržať erekciu dostatočne dlho.

U veľa mužov sa vyššie spomenuté prípady občas prejavia, avšak u niekoho pretrvávajú dlhšie a sú na pravidelnom poriadku. A taký prípad si pýta bližšiu pozornosť, pretože pravdepodobne ide o príznaky erektilnej dysfunkcie.

muž, tvár

Nie je však tajomstvom, že v prípade občasného ako aj pravidelnejšie zlyhania má nejeden chlap po ruke náhradný plán vo forme viagry, prípadne výživového doplnku ForceX READY. Výživové doplnky môžu byť skôr prevenciou a určitou zárukou toho, že sa v danom smere budeme udržiavať v kondícii a v momente dostupnej príležitosti sa tak môžeme vyhnúť problémom so slabou erekciou. Hlavne za predpokladu, ak sme s týmito nečakanými zlyhaniami žiaľ oboznámení a chceme im predísť.

  • Napomáhajú takisto k zvýšeniu libida, čo je v našom prípade ďalší oceniteľný faktor.

pár, erotika

Na druhej strane dokáže byť však skutočne prospešné tiež prehodnotiť náš životný štýl a nájsť v ňom body, ktoré nášmu libidu ako aj mužskej potencii vo všeobecnosti škodia.

Je to hlavne stres, bez akého to síce v živote nejde, ale je vhodné ho v rámci možností minimalizovať. Ďalším škodlivým faktorom je nezdravé a nepravidelné stravovanie, nedostatok pohybu a napr. pravidelná sedavá činnosť, kedy to dokáže byť práve pohyb, čo nás okysličí a skvalitní prekrvenie organizmu. A zázraky dokáže spraviť aj pravidelný spánok, čo vedie ku kvalitnej regenerácii.

Similar Posts