Slávnostné chvíle v živote človeka sa vyskytnú niekoľkokrát a každá je jedinečná, takže stojí za to venovať im pozornosť a náležito sa na ne pripraviť. Základom je zdokumentovanie priebehu celej slávnosti či obradu, no napríklad na svadbu si pozývame hostí, ktorí však musia dostať oficiálnu pozvánku. Tie vám radi vytvoria grafici na základe vašej predstavy.

bidermajeri-beograd-cvećara-jelena-4

Reklamná agentúra Graphicsoul je na profesionálnej úrovni a ľudia, ktorí u nich pracujú, sú šikovní grafici so skúsenosťami vo svojom odbore. Tí vám radi pomôžu s každým návrhom napríklad aj na vyhotovenie pozvánok na svadbu. Na trhu fungujú nepretržite od roku 2008, ich činnosť je zameraná na grafické spracovanie návrhov, reklamu, tlač najrôznejších plagátov, letákov, fotografií, billboardov a veľa iných reklamných predmetov. Prednedávnom sa rozhodli, že svoju činnosť rozšíria o oznámenia svadobné sadzbu, tlač a, samozrejme, grafické spracovanie časopisov, novín a kníh.

Veľmi príjemná práca je na návrhoch svadobných oznámení, ktoré spracovávajú a upravujú podľa požiadaviek a na základe návrhov zákazníkov. Koľko ľudí, toľko nápadov, pretože oznámenia snúbenci navrhujú v rôznych štýloch, retro, moderné, vtipné, luxusné, vintage či klasické alebo s fotografiou aktérov či ich karikatúrou, všetky sú tlačené na kvalitný papier a akákoľvek ozdoba ako je čipka alebo mašličky sú na papieri vytlačené, nie lepené. Kreativite sa medze nekladú, grafici sú pripravení splniť všetky požiadavky zákazníkov, aj kreatívne či netradičné návrhy dokážu učesať do vhodnej podoby.

wedding-invitation-with-flowers-leaves_23-2148558366

Svadobné oznámenia v ktoromkoľvek štýle sa tlačia na rozličné typy papiera, na biely matný, lesklý či perleťovo biely alebo krémovej farby. Grafik sa zoznámi s nápadmi a návrhmi zákazníka a podľa jeho pokynov celý výsledok takpovediac učeše do podoby, aby bol zákazník maximálne spokojný, upraví typ písma, farebné prevedenie či typ podkladového papiera aj celkovú úpravu a až po jeho schválení je možné dať oznámenia tlačiť. V tomto štúdiu pracujú profesionáli, takže každý produkt, ktorý sa u nich zrodí, má štýl a kvalitné vypracovanie.

Similar Posts