Zaheslovaný telefón, neznámy hovor, vytvorený účet na sociálnej sieti. Trápi vás myšlienka, že vás partner podvádza. Pokúšate sa to zistiť no neviete ako?

Muž, ktorý pochybil

Každý jeden z nás má právo a šťastie, lásku, ktorú stretne len raz v živote a povie si: ,,Tak toto je on“ muž, ktorému dám svoje srdce. Nevinné písanie cez správy, vymieňanie si fotografií i tých menej slušných v žene prebudí cit zaľúbenosti. Krásne prechádzky a romantické večere. Po nejakej dobe sa vzťah stáva pevnejším a začína sa nové dobrodružstvo za poznaním, čoho sme schopní, ak milujeme. 

Postupom času si jeden druhému chce byť bližší a už mu nestačí len polovica dňa strávená s láskou svojho života, tak začnú rozmýšľať nad spoločným bývaním, riešia budúcnosť o spoločnom živote a čo je podstatné dôverujú si. Neskôr príde nečakaný a krásny zvrat, kedy ju požiada o ruku a začne sa cesta za poznaním nekonečného šťastia a prekvitania lásky. Po vyše dvoch rokoch sa pomaly vzťah sáva rutinou, ktorá začne byť neznesiteľná. Ona sa snaží ich vzťah oživiť, on však uteká na iný smer niekam v diaľ. 

guy-2617866_1920

Nastanú pochybnosti..

Čo myslíte, je správne aby vaša polovička mala zaheslovaný mobil? Samozrejme, že to nie je správne. Pretože ak si navzájom pred dvomi rokmi vyznali lásku a ich vzťah stál na dôvere jeden druhého, tak prečo by si mali niečo tajiť? Ľudia, existuje láska, ktorá vydrží nekonečnú dobu počas vášho života? Spoznali ste toho pravého- muža, ktorý by vám ani raz nezaklamal, povedal by vám pravdu, aj keď bude krutá a nezaobíde sa bez bolesti? Možno si to praje každá žena, aby stretla muža svojho života, svojich detí, ktoré by vychovávali v láske a v harmónii. No v dnešnej a naozaj zlej dobe je to naozaj raritou stretnúť takého ,,princa“.

crying-4577567_1920

Ak cítite, že vás klame, tak vás skutočne klame, pretože žena má viac zmyslov než chlap dokáže spočítať. Miznú Vám peniaze z účtu a vy sa ho pýtate na čo ich utratil a on si vymýšľa rôzne báchorky o tom, čo sa nestalo? Kam tie peniaze dáva? Sú dva spôsoby, buď podľahol gemblerstvu alebo má inú ,,lásku svojho života“. Preto milé dámy neverte svojmu milovanému, keď vám nevie podať dostatočné informácie, aby sa obhájil. Ak viete o tom, že vás klame- dajte mu kľudne druhú šancu na vysvetlenie a možné oľutovanie, aby chybu napravil. No dávajte si pozor na to, že ak urobil chybu, urobí ju znovu a znovu. Potom je nutné, aby ste sa takéhoto človeka veľmi rýchlo zabavili, pretože vás začne vydierať a to citovo a tiež aj finančne.