Elektronický terč na šípky je vhodný ako darček, ale je vhodný aj na zábavu pre priateľov. Určite poznáte tie chvíle keď vaša grilovačka alebo oslava s priateľmi začína byť nudná. Vtedy je vhodné vytiahnuť nejakú hru, ktorou by sme svojich hostí mohli zabaviť. No stolné hry sa ťažko rozkladajú ak máte stôl plný jedla, pitia a iných vecí. Terč na šípky však môžete mať kdekoľvek zavesený na stene, stačí ak tam nie je vlhko, aby sa predišlo prípadnému poškodeniu. Ak ho budete vo svojom dome mať, určite k vám vaši hostia budú chodiť ako na klavír, pretože táto hra nadchne každého bez výnimky.

terč

Terče na šípky existujú rôzne, od klasických bez všelijakých tlačidiel, kde potrebujete notes a pero aby ste si mohli zapisovať skóre až po elektronické, ktoré vám automaticky presne počítajú body. Do takejto hry sa odporúča investovať. Elektronické terče sú oveľa lepšie a spoľahlivejšie, predídete pri nich hádkam, ktoré sú spôsobené hodmi, ktoré nie sú automatický zaznamenané, poznáte to ak niekto prehráva, bude sa hádať, že to nie je dvadsať bodov ale päť.

šipka

Elektronický terč nám ponúka mnoho hier s rôznymi kombináciami. Ovláda sa tlačidlami na monitore, priamo na terči. Nimi sa môže nastaviť hra, počet hráčov a taktiež aj rôzne stupne záťaže. Niektoré terče ponúkajú aj hru pre jednotlivcov, kedy hráč hrá proti počítaču, a zároveň si môže nastaviť rôzne stupne záťaže. Niektoré terče majú viacero displejov, kde každý ukazuje niečo iné. Jeden ukazuje skóre, druhý ukazuje kto je na rade, alebo koľko bodov musí hodiť aby vyhral. Tie najmodernejšie terče majú aj zvukovú signalizáciu, kde si vieme navoliť rôzne stupne hlasitosti. Tieto zvukové efekty signalizujú kto je na rade alebo hovoria koľko bodov jednotlivý hráč hodil. Ku každému terču sú pribalené aj šípky na hru vrátane náhradných hrotov, pre prípadnú výmenu poškodeného.