Predstavovali ste sa ako vedúceho tímu v reklamnej agentúre, alebo by ste chceli radšej vytvárať kreatívny obsah a zarábať svojim talentom a hlavou? Pokiaľ ste nemali to šťastie vyštudovať strednú, či vysokú školu s podobným zameraním, ešte stále máte čas. jednou z možností je Creative Academy v Košiciach. V súčasnosti ide o prvú a zároveň jedinú školu kreativity na Slovensku. Kurzy a prednášky, ktoré tu môžete absolvovať, vedú skúsení odborníci, ktorí sa zameriavajú práve na svet reklamy.

online marketing
 
 Zlepšite svoje komunikačné schopnosti, alebo nahliadnite do sveta SEO
 
Akadémia kreativity ponúka široký výber kurzov, s rôznym zameraním. Zlepšiť sa môžete vo viacerých oblastiach. Jednými z nich sú napríklad tvorba moderného webu, či psychológia verzus marketing. Ak vás to ťahá skôr k písaniu, máte na výber kurzy so zameraním na kreatívny copywriting , alebo lepšiu orientáciu vo svete SEO. Zlepšiť si však môžete aj svoje komunikačné schopnosti, spoluprácu v tíme, alebo popracovať na rozvoji svojej kreativity.
 
Okúste trochu reality
 
Kurzy vedú skúsený odborníci zo sveta marketingu a reklamy. Nejedná sa však o nudnú teóriu, ale o praktické cvičenia, pri ktorých získate množstvo skúseností. Po ukončení kurzu, budete mať lepšiu predstavu o tom, ako táto práca v skutočnosti funguje a či je vhodná práve pre vás.

marketing
 
A čo cena?
 
Drobnou nevýhodou je pomerne vysoká cena. Za kurz zaplatíte takmer sedemsto eur. Je teda na vás, či sa vám takáto investícia oplatí. Pokiaľ ste vedený v evidencii uchádzačov o zamestnanie, môžete skúsiť i niektoré z projektov úradu práce, cez ktoré vám môže byť kurz preplatený v plnej výške. Ak vás táto možnosť zaujíma, informujte sa na úrade, a to priamo u svojho osobného referenta.
Všetky potrebné informácie týkajúce sa kurzov a potrebné  kontakty nájdete na webovej stránke Creative Academy Košice.