My ženy to poznáme veľmi dobre, konečne nás náš nový objav pozval na prvé rande a my sa nedočkavo pripravujeme, trávime hodiny v kúpeľni tak, aby sme na neho zapôsobili čo najlepšie. Aj keď by sa mohlo niekedy zdať že výzor je najpodstatnejšia vec na, nie je tomu tak a muži si na prvej schôdzke dôsledne odsledujú aj to, ako sa správame. Ak urobíme hneď na prvom rande jednu zo základných chýb, je dosť možné, že sa ďalšej schôdzky už nedočkáme.

pár

Príliš veľa rozprávate
Určite nie je žiadnou výhrou, ak je žena na prvom rande ustráchaná a nekomunikatívna, mužov určite poteší, že s vami vie debatovať o rôznych témach a nenastane trápne ticho. Avšak všetkého veľa škodí, čiže ak rozprávate príliš veľa a muža a nepustíte k slovu, nebude mať príliš chuť vidieť sa s vami znovu.

Stále rozprávate o svojich ex
Je v poriadku ak sa náhodou medzi rečou zmienite o svojich bývalých partneroch, avšak ak toho je už príliš, chlapa to otrávi a nadobudne pocit, že ho začnete hneď porovnávať so všetkými svojimi ex.

Pozor na alkohol
Nie je nič na tom, ak si na prvej schôdzke objednáte alkoholický nápoj, nikto po vás nechce, aby ste sedeli celý večer pri pomarančovom džúse. Avšak treba piť s mierou a zachovať si svoju úroveň, to znamená, že sa za žiadnych okolností neopite. Spravili by ste určite veľmi zlý dojem a navyše hrozí, že pod vplyvom alkoholu prezradíte o sebe aj to, čo by ste za normálnych okolností neprezradila.

Odhalíte všetky svoje tajomstvá
Muži majú radi, keď môžu ženy dobýjať a to postupne. Ak hneď na prvom rande poviete všetky svoje tajomstvá, pre muža môžete stratiť čaro. Nechajte si niečo aj na ďalšie schôdzky, nemusí o vás vedieť hneď všetko.

ruce

Plánovanie budúcnosti
Tento bod je mimoriadne dôležitý, nakoľko je známe, že muži sa nie príliš radi viažu, hlavne nie po prvej spoločnej schôdzke, keď sa skoro ani nepoznáte. Aj keď sa vám váš nový objav páči tak, že sa pomaly červenáte už len pri jeho pohľade a predstavujete si ho už rovno s vami pred oltárom, pribrzdite inak muža môžete úplne odradiť a už sa vám nabudúce neozve.