Pojem detoxikácia organizmu – takzvaná „očista“ organizmu, je pojem známy takmer všade vo svete, a určite ste sa s týmto pojmom stretli aj vy. Spája sa hlavne s pojmami ako je redukčná diéta alebo „jarný detox“. Avšak hlavnou prioritou detoxikácie organizmu nie je práve zbavovanie sa nadbytočných kíl, ale práve „očista organizmu“ od toxínov! Možno práve „jarná detoxikácia“ vám pomôže zhodiť aj nejaké to kilo, ale v tomto prípade nejde o zbavovanie sa tukových zásob, ale o očistenie organizmu od nadbytočných škodlivín lokalizovaných v črevnom systéme, v pečeni a obličkách.

tráviace problémy

Práve preto by každý mal raz za mesiac podstúpiť úplnú detoxikáciu organizmu, čo mu dopomôže k produkcií prospešných baktérií, k zníženiu cholesterolu v krvi, zníženiu zápalových ochorení, a k minimalizovaniu tvorby infekcií, taktiež zlepšíte krvotvorbu a zlepšíte dokonale trávenie. Navyše ak vás trápilo aj nafukovanie, poprípade hnačky, takýto detox vás zbaví týchto zažívacích problémov!

detoxikačné smoothies

Na našom webe nutrifit.sk ponúkame radu produktov, konkrétne vytvorených pre detoxikáciu organizmu. Ponúkame aj detoxikačné programy Clean Inside na čistenie čriev od škodlivín. Tento program, konkrétne Clean Inside Classic obsahuje tri produkty pre detoxikáciu organizmu – čistiaci čaj, vlákninový doplnok a antiparazitnú kapsulu Parasic. Všetko za zvýhodnenú akciovú cenu! Postarajte sa o zdravie vašich čriev, a stavte na kvalitné natural swiss produkty https://www.nutrifit.sk/kategoria/natural-swiss-detoxikacia-a-vnutorna-ocista/ za skvelé ceny! Vďaka detoxikácii organizmu získate opäť stratenú energiu, čistejšiu hladšiu a hlavne rozžiarenejšiu pleť, zlepší sa aj kvalita vašich vlasov a nechtov, zlepší sa trávenie a zbavíte sa nafukovania aj hnačiek! Tešte sa z plochšieho bruška a štíhlejšieho pásu vďaka kvalitným probiotickým produktom z našej rady! Navštívte náš web nutrifit.sk a vyberte si z našej ponuky kvalitných produktov pre vaše telo!

Similar Posts