Sme generácia nákupných maniakov, radi a veľa nakupujeme a častokrát aj vtedy, ak to nutne nepotrebujeme. Potom nastane situácia, že vecí v domácnostiach pribúda a my pre nich musíme nájsť miesto kam ich uložiť. S mnohými vecami sa časom dokážeme rozlúčiť, no veľa z nich nám ešte poslúži, a tak ich musíme uskladniť. Ide napríklad o sypké materiály, dôležité dokumenty, drobné súčiastky, ale aj textil.

product-packaging-types-with-transparent-plastic-packets-bags-with-resealable-ziplock_1441-3128

Na to, aby veci prečkali istý čas neporušené a nepostrácali sa, je vhodné ich dobre zabaliť. Na tento účel sú vynikajúcou voľbou plastové ZIP vrecká. Hovoríme o uzatvárateľných typoch vreciek, ktorých využitie je všestranné vďaka pevnosti materiálu a bezpečnému uzatváraniu. Obsah vrecka je dobre chránený pred vlhkosťou, dnu sa nedostane ani vzduch, prach či iné nečistoty a systém uzatvárania na zips nedovoľuje, aby sa obsah vysypal a postrácal. Všetko uložené vo vnútri bude na svojom mieste a v rovnakom stave aj o mesiac či pol roka.

Vrecká ZIP sáčky s rýchlym uzatváraním sú výborný vynález, ktorý nám perfektne poslúži v každej situácii. Vyrábajú sa v trinástich veľkostiach, aby sa do nich dali vložiť tovary rozličných rozmerov. Plast je priesvitný, takže nie je nutné každé vrecko otvárať, ak sa chcete presvedčiť, že to, čo hľadáte, nie je práve v tomto. ZIPS –ové uzatváranie umožňuje používanie vreciek opakovane veľakrát a zabezpečí, že obsah vrecka sa nevysype, nepoškodí ho vzduch, vlhkosť, nedostane sa do styku s prachom a inými nečistotami.

1388x270X180

ZIP vrecká sa okrem spomínaného zips dajú zatvárať aj posuvným jazdcom, ktorý takisto zabezpečí kvalitné uzatvorenie vrecka. Tento typ sa vyrába aj v holografickej povrchovej úprave, ktorá je na pohľad veľmi netradičná a originálna a ktorú medzi ostatnými ľahko rozpoznáte. Systém uzatvárania je spoľahlivý a tiež vhodný na opakované otváranie a zatváranie.

So spomínanými vreckami si doma urobíte poriadok jedna radosť, všetko bude prehľadne uložené a dobre chránené pred znehodnotením aj na dlhší čas.

Similar Posts