Jedným zo spôsobov, ako to urobiť, je použiť správcu sociálnych sietí, ktorý vám umožní sledovať a odosielať viac ako jednu sociálnu sieť naraz. Nie je to len potreba dosiahnuť zisk, ktorý obmedzil počet aplikácií schopných pracovať s viac ako jednou službou.twitter.jpg
 
Napriek tomu, ak chcete spôsob, ako post na niekoľko služieb, vrátane Facebook a Instagram, tam je jedna aplikácia, ktorá vám umožní urobiť to zadarmo – ak ste ochotní prejsť niekoľko obruče.
 
Manažér sociálnych sietí s názvom Buffer prišiel s dosť dômyselným spôsobom, ako sa dostať okolo obmedzení Facebook. Funguje to takto: Bezplatný účet v službe Buffer umožňuje zaregistrovať až tri účty. môžu zahŕňať stránku Facebook, Instagram, Twitter, stránku LinkedIn alebo profil LinkedIn. (Buffer tiež príspevky na Pinterest, ale nemôžete to urobiť na bezplatnom účte.) Povedzme, že chcete odoslať fotografiu z telefónu do troch rôznych služieb – Twitter, Instagram a FB – o 14:00 dnes.média sociální.jpg
 
Za predpokladu, že ste aplikáciu Buffer prevzali a zaregistrujete:
 

  • Akonáhle ste vybrali alebo vybrali fotografiu, ktorú chcete uverejniť, zdieľajte ju z aplikácie Foto na vyrovnávaciu pamäť.
  • Kliknutím na znamienko plus na vrchu vyberte, ktoré účty chcete uverejniť. Zadajte ľubovoľný text, ktorý chcete zahrnúť do fotografie. Môžete tiež pridať ďalšie fotografie alebo videá.
  • Ak chcete odoslať iný text rôznym službám, v dolnej časti obrazovky ťuknite na položku Prispôsobiť.
  • Keď ste pripravení, klepnite na „Zdieľať“. Budete sa môcť rozhodnúť zdieľať ho teraz, vytvoriť vlastný plán alebo ho pridať do vopred usporiadaného frontu (plán vysielania, ktorý môžete vytvoriť). Za predpokladu, že ide o jednorazové vysielanie, klepnite na „Vlastný plán“.
  • Správa Twitter bude automaticky odoslaná na Twitter v nastavenom čase. Keď však nastane čas na odoslanie správy Instagramu, v telefóne sa zobrazí upozornenie.
  • V určený čas vám Buffer pošle oznámenie a pozve vás buď na „Post!“ Alebo „Dismiss“ oznámenie. Za predpokladu, že chcete správu odoslať, klepnite na položku Odoslať!
  • Zobrazí sa otázka, či ju chcete odoslať do Príbehu alebo svojho informačného kanála. V tomto prípade ho pošlem do svojho informačného kanála.
  • Na poslednej stránke Instagram sa zobrazí fotografia. Vyrovnávacia pamäť automaticky vloží titulky do vyrovnávacej pamäte telefónu, takže jednoducho zatlačte do oblasti titulkov a prilepte ich. Môžete si tiež vybrať, či chcete odoslať fotografiu na Facebook, Twitter alebo Tumblr.
  • Nakoniec klepnite na položku Zdieľať.